Kariéra

Přední český prodejce v oblasti ojeté nákladní techniky, společnost TIR CENTRUM s.r.o., vypisuje výběrové řízení na pozici:

AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Prijmeme automechanika nákladních vozidel s praxi.

Opravy a příprava nákladních vozidel. Spolehlivost, chuť a ochota učit se, ŘP skupiny C podmínkou.

Nabízíme různorodou, zajímavou práci v přijemném kolektivu. Praha 4 Háje

PRODEJCE OJETÝCH NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Pracovní náplň:

  • Prodej nákladních automobilů, přívěsů a návěsů
  • Předvádění vozidel vč. zkušebních jízd
  • Prodej doplňkových služeb: financování, pronájem, pojištění apod.
  • Zpracování cenových nabídek
  • Přímý kontakt se zákazníkem ( osobně , telefonicky,emailem)
  • Sledování situace na trhu, vývoje trendů a konkurence v našem odvětví
  • Administrativa spojená s prodejem vč. předání vozidla
  • Seznámení se s nabízenými vozidly a následná  jejich prezentace na inzertních portálech a firemním webu

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné obchodní pozici (výhodou)
  • ŘP min. sk. C
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Nadprůměrné komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Dobré vyjednávací a přesvědčující schopnosti
  • Logické a obchodní uvažování
  • Všeobecný přehled trhu
  • Samostatnost
  • Dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • Časová flexibilita
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Spolehlivost a loajálnost

Nabízíme:

  • Zázemí a jistota stabilní české firmy
  • Motivující platové ohodnocení ovlivnitelné prodejními výsledky – provize
  • Pracoviště: Praha 4 – Háje
  • Nástup možný ihned
  • Přátelský kolektiv

Kontakty

AB TIR s.r.o.
Ulice Mírového hnutí
149 00 Praha 4 - Háje
(do navigace Demoliční 6)

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 775 753 141
Mobil 2: (+420) 775 753 141

KANCELÁŘ
Tel: (+420) 272 919 225
Fax: (+420) 272 936 515
E-mail: info@abtir.cz
Praha 4 Háje
Prodej použité dopravní a nákladní techniky