Nákladní přívěsy a návěsy za skvělou cenu? Poradíme s výběrem


Bazar nákladních vozů a přívěsů TIRCENTRUM s.r.o. se dlouhodobě zabývá prodejem a výkupem nákladních vozů, přívěsů a návěsů za auto. Pokud potřebujete návěs pro převoz materiálů, v naší nabídce naleznete široký sortiment různých typů. Poradíme vám s výběrem toho nejvhodnějšího návěsu či přívěsu pro vás, podle značky, finanční stránky a samozřejmě také typu materiálu, který budete převážet.

Návěsy z našeho bazaru jsou vhodné k převážení kapalných, pevných i sypkých materiálů, ale i k převozu dřeva či stavebních strojů. Na převoz pevných věcí se využívají návěsy s plachtou a pevnou skříní, na kapalné materiály jsou k dispozici speciální cisternové návěsy. Dalším typem jsou návěsy – skříň, které mají patrovou úpravu, a lze takto převážet různé druhy zboží v oddělených patrech. Je možné je vybavit klimatizací, díky čemuž získá klient mrazák či chlaďák pro přepravu například potravinářského zboží. Veškeré návěsy jsou se třemi nápravami a kompatibilní s tahačem se dvěma nápravami.

Také nákladní přívěsy mohou být vybaveny klimatizací a plnit účel chladicí jednotky při přepravě zboží. Naši nabídku uzavírají valníky určené na přepravu sypkých materiálů a přívěsy pro přepravu strojů a automobilů.

Pokud tedy stojíte před rozhodnutím, jaký typ si pořídit pro přepravu vašeho zboží, neváhejte nás kontaktovat a naši odborníci vám poradí při výběru toho nejvhodnějšího typu. Profesionální péči vám budou věnovat i při výkupu vašeho starého vozidla, nebo vám zařídí pronájem nákladního auta.

Kontakty

AB TIR s.r.o.
Ulice Mírového hnutí
149 00 Praha 4 - Háje
(do navigace Demoliční 6)

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 775 753 141
Mobil 2: (+420) 775 753 141

KANCELÁŘ
Tel: (+420) 272 919 225
Fax: (+420) 272 936 515
E-mail: info@abtir.cz
Praha 4 Háje
Prodej použité dopravní a nákladní techniky