Autoservis a pneuservis ELLIUM CARS


elliumcars
V dnešní době jsou pneumatiky vyráběny na tak vysoké úrovni, že není zapotřebí takřka žádná individuální péče. O pneumatikách se všeobecně ví, že jsou tzv. bezúdržbové, což znamená, že se nemusí jakkoli omývat či provádět různé postřiky. Existuje přeci jen pár triků na prodloužení jejich životnosti, aby jste se na Vaše pneumaticky mohli spolehnout i nadále. Níže Vám popíšeme pár užitečných a praktických rad z řad našich odborníků z ELLIUM CARS –Autoservis Praha.

Nechte si správně nahustit Vaše pneumatiky - Autoservis Praha Vám pomůže

elliumcarsKaždý kvalitní autoservis a pneuservis Vám řekne, že pokud si chcete užívat krásné, pohodlné a hlavně bezpečné jízdy, tak správně nahuštěná pneumatika je pro Váš vůz velice důležitá. Zajistíte si tak perfektní přilnavost se silnicí a Váš vůz s vozovkou dokonale splyne. Pokud by byly pneumatiky u vozu podhuštěné nebo naopak přehuštěné, velice rychle byste to zaznamenali, hrozilo by Vám nebezpečí, komfort z jízdy by byl ta tam a pokud byste chtěli Vašemu vozidlu zajistit maximální výkon, velmi rychle byste zjistili, že je něco v nepořádku. Náš tým pneuservis Praha, doporučuje pneumatiky plnit dusíkem, jelikož dusík při změnách teplot, udržuje v pneumatikách stále stejný tlak. Nahuštění pneumatik zvládne většina motoristů a zdarma je možnost dofouknutí u jakékoli pumpy. Pokud si ovšem přejete huštění dusíkem a zároveň kontrolu Vašich pneu od profesionálů, neváhejte a navštivte náš Pneuservis na Praze 9!

Dbejte na správně vyvážené pneumatiky

elliumcarsV době, kdy náš vůz čeká výměna pneumatik, provádí autoservis či pneuservis tzv. vyvažování pneumatik, které nám zajišťuje vyšší komfort z jízdy, ale také i maximální kilometrový výkon. Pokud jste však neměli čas pneuservis již delší dobu navštívit a cítíte nepříjemné chvění ve volantu či se auto stáčí k jedné straně a pozorujete, že se pneumatika rychleji sjíždí a úbytek vzorku je více než znatelný, neprodleně penuservis či autoservis vyhledejte. V této fázi je již nutné, pořídit si nové pneumatiky, jelikož pneumatiky bez vzorku ztrácí své vlastnosti a nezajišťují Vám již potřebnou bezpečnost.

Je tedy dobré dbát na pravidelnou péči vozidla. Širokou škálu služeb, může Vašemu vozu nabídnout pneuservis a autoservis Praha ELLIUM CARS, který se vyznačuje kvalitním a odborně vyškoleným personálem. Náš tým je Vám schopen nabídnout přesně takový servis, jaký Váš vůz vyžaduje. Jsme tu pro Vás - tým Autoservis a Pneuservis Praha - ELLIUM CARS.

Kontakty

AB TIR s.r.o.
Ulice Mírového hnutí
149 00 Praha 4 - Háje
(do navigace Demoliční 6)

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 775 753 141
Mobil 2: (+420) 775 753 141

KANCELÁŘ
Tel: (+420) 272 919 225
Fax: (+420) 272 936 515
E-mail: info@abtir.cz
Praha 4 Háje
Prodej použité dopravní a nákladní techniky